Rozwód z orzekaniem o winie

22 kwietnia 2020 Off By r.pr. Maciej Błachno

Rozwód z orzekaniem o winie

Rozwód z orzekaniem o winie dostarcza wielu emocji małżonkom. Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Błachno prowadzi w sposób kompleksowy sprawy związane z relacjami między małżonkami. Prowadzimy sprawy o rozwód z orzekaniem o winie. Pomagamy szybko przejść przez proces rozwodowy. Dbamy o to, aby klienci mogli rozpocząć życie na nowo z jak najlepszej pozycji. Ze zrozumieniem podchodzimy do emocji, z którymi do nas przychodzą klienci i pomagamy im emocje zamienić na wnioski dowodowe i pisma procesowe.

Trudne sprawy rozwodowe z wątkiem podziału majątku oraz władzą rodzicielską to nasza specjalność.

Mediacje rozwodowe

Mediacje rozwodowe są obligatoryjnym elementem w procedurze rozwodowej. Jeżeli jest to możliwe, próbujemy rozwiązywać spory w sposób polubowny. Współpracujemy z mediatorami najlepszych ośrodków mediacyjnych w Polsce. Pomożemy Ci w mediacji dotyczącej relacji z drugim małżonkiem oraz wykonywania obowiązków rodzicielskich.

Gdy nie jest możliwe polubowne zakończenie małżeństwa, sporządzimy pozew o rozwód i będziemy dbali o Twoje interesy w sposób . W postępowaniu sądowym będziemy Cię reprezentować w taki sposób, aby sprawa zakończyła się jak najkorzystniej dla Ciebie oraz możliwie najszybciej.

Sprawa rozwodowa dostarcza małżonkom wielu emocji. Z pomocą profesjonalnego prawnika przejdziesz przez trudne chwile bezboleśnie.

Opisz nam swoją sprawę, skontaktujemy się z Tobą bezpłatnie i zaproponujemy rozwiązanie.